Przypominamy o jutrzejszym spotkaniu najemców Parków

  • by

Park Technologiczny Ekoenergia – Woda – Bezpieczeństwo oraz Park Przemysłowo – Technologiczny Ekoenergia – Efektywność ma przyjemność zaprosić Najemców Parku oraz firmy z rejonu województwa śląskiego na spotkanie z zakresu rozwoju pro technologicznego regionu. Spotkanie odbędzie się w dniu 05.04.2019 r. o godz. 10.00 na terenie Parku Woda – Bezpieczeństwo przy ul. Żeliwnej 38 w Katowicach, na IV piętrze w sali konferencyjnej B. Tematem główny – „Aktualizacja Programu Rozwoju Technologii Województwa Śląskiego” prezentowany będzie przez prelegenta Urzędu Marszałkowskiego Panią Agnieszkę Gieroszkę.

Podczas szkolenia zaprezentowane zostaną założenia „Programu Rozwoju Technologii Województwa Śląskiego”, który jest strategicznym planem rozwoju technologicznego regionu, określającym jego kierunki, metody, narzędzia oceny oraz monitorowanie. Zachęcamy Państwa firmy do włączenia się w prace nad identyfikacją potencjału regionu na rzecz wzmacniania jego przewagi technologicznej w formie konsultacji społecznych. Celem konsultacji jest nie tylko zebranie opinii i uwag do projektu ale przede wszystkim zaangażowanie szerokiej grupy przedstawicieli nauki, sektora przedsiębiorstw, jednostek otoczenia biznesu oraz mieszkańców regionu w stworzenie ostatecznego kształtu dokumentu, uwzględniającego interesy wszystkich stron.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, prosimy o zgłaszanie chęci udziału telefonicznie bądź mailowo do dnia 02.04.2019r.
Osobami do kontaktu z naszej strony są: pani Halina Gola, adres e – mail: h.gola@ekoenergiasilesia.pl oraz pani Hanna Stój adres e – mail: h.stoj@ekoenergiasilesia.pl, tel. (32) 220 80 71 wew. 28