Oferta parków technologicznych w zakresie sal konferencyjnych

  • by

Ekoenergia Silesia S.A. administruje dwoma Parkami Technologicznymi na terenie których zlokalizowane są komfortowe sale konferencyjne: w Katowicach i w Goczałkowicach-Zdroju.

Siedem nowych, komfortowo wyposażonych sal konferencyjnych czeka na wszystkich, którzy pragną by organizowane szkolenia trwale zapisały się w pamięci pracowników. Unikatowe położenie naszych parków oraz bogata infrastruktura to magnes dla tych którzy chcą przeprowadzić spotkania biznesowe w imponującej scenerii.
Oprócz sal konferencyjnych w ramach Parków w Katowicach przy ulicy Żeliwnej 38 wynajmujemy ponad 10 tysięcy metrów kwadratowych nowoczesnych i bardzo funkcjonalnych pomieszczeń.
Budynki Parków technologicznych zlokalizowane w Katowicach dysponują salami o powierzchni: 30, 50, 80 i 220 metrów kwadratowych. Dzięki położeniu w pobliżu centrum miasta, blisko komunikacji publicznej oraz bliskości autostrad A4, A1, Drogowej Trasy Średnicowej i Katowice Airport możliwe jest szybkie dotarcie do nas.
Kompleksowa oferta biurowca klasy A+ z funkcjonalnymi i komfortowymi wnętrzami wraz z zieloną strefą relaksu to gwarancja wyjątkowej strefy biznesu. 500 miejsc parkingowych i bezdotykowa myjnia czeka na naszych klientów. Organizacja konferencji w naszych parkach przy ul. Żeliwnej 38 to prawdziwa przyjemność zarówno dla wykładowców jak i audytorium.
Terenowe Centrum Badawczo-Edukacyjne nad brzegiem Zbiornika Goczałkowickiego tworzy ogromny potencjał do zorganizowania konferencji o tematyce bezpieczeństwa wodnego. Kameralny ośrodek z trzema salami szkoleniowymi o wymiarach 25, 30, 60 metrów kwadratowych, stanowi ,,perełkę” na mapie ośrodków konferencyjnych. Uczestnicy spotkań, szkoleń, sympozjów i konferencji mogą dodatkowo popływać statkiem badawczym Uniwersytetu Śląskiego, spróbować świeżych ryb oraz poznać historię największego zbiornika wody pitnej w południowej Polski.